Počasie Cerro La Palmerita vikend
Predpoveď počasia pre mesto Cerro La Palmerita na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
33 / 22°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 24 °C | 25 °C | 00:00 | |
| 22 °C | 21 °C | 06:00 | |
| 33 °C | 33 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 32 °C | 18:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 18:57
PO HODINÁCH
západ slnka 18:57
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro La Palmerita, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 51 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 40 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 33 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1009 hPa | 23 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 40 % | 15 °C | 18 % | 0% | 0% | 12% | 7% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1011 hPa | 66 % | 16 °C | 89 % | 0% | 3% | 1% | 89% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 54 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 34 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1009 hPa | 30 % | 13 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 43 % | 16 °C | 57 % | 0% | 0% | 8% | 53% | |
Cerro La Palmerita, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,9295; -99,0547
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1215 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- Copalillo, Copalillo, Guerrero
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro La Palmerita, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro La Palmerita.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro La Palmerita dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro La Palmerita
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 18:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 19:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:20 | 19:46 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:52 | 20:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:18 | 01.05.2026 05:52 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |