Počasie Cerro La Peña dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro La Peña na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
20 / 12°C
| 11.4 mm | 2 km/h |
| 12 °C | 11 °C | 00:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 06:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 12:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 18:00 |
východ slnka 06:03
západ slnka 19:10
PO HODINÁCH
západ slnka 19:10
|
|
Predpoveď počasia Cerro La Peña, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 93 % | 10 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,4 mm | 0.5 m/s2 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 76 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 20 °C 20 °C |
10,4 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 49 % | 9 °C | 96 % | 0% | 32% | 75% | 90% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 17 °C 16 °C |
0,6 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1016 hPa | 60 % | 9 °C | 95 % | 0% | 0% | 12% | 94% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 97 % | 10 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 06:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
11 °C 10 °C |
0,5 mm | 0.4 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 79 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
20 °C 19 °C |
5,5 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1017 hPa | 46 % | 7 °C | 52 % | 0% | 9% | 49% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 79 % | 11 °C | 46 % | 0% | 0% | 25% | 30% | |
Cerro La Peña, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,2843; -100,0424
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2605 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Amanalco, Amanalco de Becerra, México
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro La Peña, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro La Peña.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro La Peña dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro La Peña
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 19:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 13:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 19:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 20:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:31 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:59 | 22.05.2026 00:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |