Počasie Cerro La Pitahaya dnes
| 28 °C | 25 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 27 °C | 15:00 | |
| 30 °C | 26 °C | 17:00 | |
| 25 °C | 21 °C | 22:00 |
východ slnka 06:17
západ slnka 19:13
PO HODINÁCH
západ slnka 19:13
Predpoveď počasia Cerro La Pitahaya 26. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie oblačno. Najvyššia teplota 31 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro La Pitahaya, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 16 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 33 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 79 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 88 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 94 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 87 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 59 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1012 hPa | 43 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 37 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západný |
1013 hPa | 29 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 21 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 26 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 23 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severozápadný |
1013 hPa | 20 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severozápadný |
1012 hPa | 15 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 12 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1009 hPa | 10 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1008 hPa | 9 % | -6 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 31 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 8 % | -6 °C | 40 % | 0% | 0% | 1% | 39% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 31 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 8 % | -5 °C | 46 % | 0% | 0% | 26% | 28% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 30 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 8 % | -7 °C | 67 % | 0% | 0% | 43% | 41% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 30 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1004 hPa | 6 % | -9 °C | 99 % | 0% | 0% | 97% | 46% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 29 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1004 hPa | 7 % | -9 °C | 100 % | 0% | 0% | 99% | 39% | |
| 20:00
04:00
| zamračené | 28 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 7 % | -9 °C | 97 % | 0% | 0% | 93% | 68% | |
| 21:00
05:00
| zamračené | 27 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 9 % | -8 °C | 99 % | 0% | 0% | 95% | 87% | |
| 22:00
06:00
| zamračené | 25 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 11 % | -6 °C | 88 % | 0% | 0% | 67% | 55% | |
| 23:00
07:00
| zamračené | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 9.1 m/s33 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 39 % | 7 °C | 88 % | 0% | 0% | 68% | 58% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 56 % | 11 °C | 24 % | 0% | 0% | 0% | 23% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 69 % | 13 °C | 51 % | 0% | 0% | 0% | 51% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 73 % | 13 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 74 % | 13 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 75 % | 12 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1012 hPa | 70 % | 10 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 52 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 35 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 20 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 24 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 23 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 18 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 25 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 16 % | -2 °C | 38 % | 0% | 0% | 0% | 38% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1013 hPa | 12 % | -4 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1011 hPa | 10 % | -5 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západný |
1010 hPa | 9 % | -5 °C | 92 % | 0% | 0% | 0% | 92% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 9 % | -5 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
| 15:00
23:00
| zamračené | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 8 % | -6 °C | 98 % | 0% | 0% | 57% | 96% | |
| 16:00
00:00
| zamračené | 32 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 7 % | -7 °C | 87 % | 0% | 0% | 63% | 66% | |
| 17:00
01:00
| zamračené | 31 °C 27 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 8 % | -6 °C | 87 % | 0% | 0% | 58% | 62% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 31 °C 27 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h západný |
1005 hPa | 7 % | -7 °C | 64 % | 0% | 0% | 51% | 32% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 29 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 9 % | -6 °C | 32 % | 0% | 0% | 19% | 14% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 13 % | -3 °C | 74 % | 0% | 0% | 50% | 45% | |
| 21:00
05:00
| zamračené | 25 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 15 % | -3 °C | 94 % | 0% | 0% | 82% | 60% | |
| 22:00
06:00
| zamračené | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 9.3 m/s33 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 26 % | 3 °C | 93 % | 0% | 0% | 90% | 36% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 10.4 m/s37 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 52 % | 12 °C | 82 % | 0% | 0% | 14% | 78% | |
Cerro La Pitahaya, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 23,0570; -101,9067
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2198 m
Administratívna časť:
- Estado de San Luis Potosí, San Luis Potosi
- Villa de Ramos, Ramos, San Luis Potosí
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro La Pitahaya, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro La Pitahaya.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro La Pitahaya dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Cerro La Pitahaya
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Cerro La Pitahaya
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:17 | 19:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:45 | 12:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:53 | 19:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:27 | 20:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:58 | 20:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:08 | 26.04.2026 03:12 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |