Počasie Cerro Las Cuevas dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Las Cuevas na 10 dní.
Sobota 23. máj
25 / 15°C
| 0.6 mm | 10 km/h |
| 17 °C | 17 °C | 00:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 24 °C | 23 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 23 °C | 18:00 |
východ slnka 05:58
západ slnka 19:27
PO HODINÁCH
západ slnka 19:27
|
|
Predpoveď počasia Cerro Las Cuevas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 80 % | 13 °C | 42 % | 0% | 0% | 26% | 22% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,1 mm | 0.5 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 73 % | 10 °C | 3 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,3 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1015 hPa | 40 % | 9 °C | 10 % | 0% | 1% | 8% | 2% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 30 % | 6 °C | 12 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 57 % | 9 °C | 16 % | 0% | 0% | 16% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 80 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 26 °C 25 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 34 % | 8 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 26 % | 5 °C | 16 % | 0% | 0% | 10% | 6% | |
Cerro Las Cuevas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 24,8313; -101,5754
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1908 m
Administratívna časť:
- Estado de Coahuila de Zaragoza, Saltillo, Coahuila
- Parras, Parras de la Fuente
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Las Cuevas, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Las Cuevas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Las Cuevas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Las Cuevas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 19:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:43 | 13:29 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 19:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 20:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 20:53 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:58 | 23.05.2026 01:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |