Počasie Cerro Las Flores dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Las Flores na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
21 / 10°C
| 4.0 mm | 10 km/h |
| 12 °C | 12 °C | 00:00 | |
| 10 °C | 10 °C | 06:00 | |
| 21 °C | 20 °C | 12:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 18:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 19:03
PO HODINÁCH
západ slnka 19:03
|
|
Predpoveď počasia Cerro Las Flores, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,3 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 94 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 79% | 100% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,1 mm | 0.7 m/s3 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 83 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 21 °C 20 °C |
3,6 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 43 % | 7 °C | 53 % | 0% | 7% | 35% | 23% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západný |
1017 hPa | 74 % | 11 °C | 98 % | 0% | 0% | 38% | 97% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 96 % | 10 °C | 39 % | 0% | 8% | 26% | 12% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 9 °C 8 °C |
3,7 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 86 % | 7 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 18 °C 18 °C |
6,5 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 66 % | 12 °C | 89 % | 0% | 87% | 7% | 5% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,2 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 85 % | 12 °C | 48 % | 0% | 0% | 12% | 43% | |
Cerro Las Flores, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,5970; -98,1944
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2603 m
Administratívna časť:
- Estado de Tlaxcala, Tlaxcala, Tlaxcala
- Tlaxco, Tlaxco de Morelos
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Las Flores, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Las Flores.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Las Flores dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Las Flores
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 19:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:29 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 19:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 19:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 20:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:50 | 22.05.2026 00:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |