Počasie Cerro Lo de Estrada dnes
| 21 °C | 23 °C | 17:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 19:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 21:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 23:00 |
východ slnka 05:49
západ slnka 18:56
PO HODINÁCH
západ slnka 18:56
Predpoveď počasia Cerro Lo de Estrada 18. máj 2026
Cez deň od rána slabé dažďové prehánky, poludnie dažďové prehánky, večer oblačno. Najvyššia teplota 23 °C. Úhrn zrážok 3,1 mm. V noci najnižšia teplota 16 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro Lo de Estrada, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 06:00
14:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 84 % | 13 °C | 13 % | 0% | 0% | 13% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1012 hPa | 78 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 74 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 68 % | 16 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1013 hPa | 65 % | 16 °C | 57 % | 0% | 52% | 0% | 13% | |
| 11:00
19:00
| dažďové prehánky | 23 °C 25 °C |
0,5 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 67 % | 16 °C | 85 % | 0% | 76% | 3% | 35% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 22 °C 24 °C |
0,8 mm | 3.3 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 74 % | 17 °C | 99 % | 0% | 98% | 5% | 28% | |
| 13:00
21:00
| dážď | 21 °C 23 °C |
0,6 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 78 % | 16 °C | 93 % | 0% | 88% | 10% | 31% | |
| 14:00
22:00
| dažďové prehánky | 23 °C 25 °C |
0,6 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 69 % | 17 °C | 66 % | 0% | 26% | 23% | 42% | |
| 15:00
23:00
| dažďové prehánky | 21 °C 23 °C |
0,4 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 77 % | 17 °C | 84 % | 0% | 70% | 15% | 43% | |
| 16:00
00:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 24 °C |
0,2 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 75 % | 17 °C | 78 % | 0% | 38% | 17% | 57% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 76 % | 16 °C | 59 % | 0% | 5% | 7% | 53% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1012 hPa | 81 % | 16 °C | 88 % | 0% | 9% | 2% | 86% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 89 % | 17 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1013 hPa | 90 % | 16 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1014 hPa | 90 % | 16 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 87 % | 15 °C | 66 % | 0% | 1% | 0% | 65% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 89 % | 15 °C | 59 % | 0% | 8% | 0% | 55% | |
Zajtra, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 91 % | 15 °C | 52 % | 0% | 9% | 0% | 46% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 91 % | 15 °C | 10 % | 0% | 7% | 0% | 3% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 91 % | 14 °C | 35 % | 0% | 1% | 0% | 34% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 91 % | 14 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 90 % | 13 °C | 83 % | 0% | 0% | 0% | 83% | |
| 05:00
13:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 90 % | 13 °C | 67 % | 0% | 0% | 0% | 67% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 90 % | 13 °C | 27 % | 0% | 0% | 0% | 27% | |
| 07:00
15:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 19 °C |
0,1 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 84 % | 15 °C | 55 % | 0% | 3% | 0% | 53% | |
| 08:00
16:00
| dažďové prehánky | 20 °C 21 °C |
0,7 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 75 % | 15 °C | 46 % | 0% | 26% | 17% | 19% | |
| 09:00
17:00
| dažďové prehánky | 18 °C 19 °C |
0,4 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1018 hPa | 83 % | 14 °C | 75 % | 0% | 47% | 51% | 8% | |
| 10:00
18:00
| dažďové prehánky | 20 °C 21 °C |
0,3 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 77 % | 15 °C | 39 % | 0% | 34% | 4% | 4% | |
| 11:00
19:00
| dažďové prehánky | 21 °C 22 °C |
0,3 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 70 % | 15 °C | 40 % | 0% | 30% | 7% | 8% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 22 °C 23 °C |
0,5 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 65 % | 15 °C | 59 % | 0% | 28% | 25% | 30% | |
| 13:00
21:00
| dažďové prehánky | 22 °C 23 °C |
0,6 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 64 % | 15 °C | 55 % | 0% | 22% | 30% | 20% | |
| 14:00
22:00
| dažďové prehánky | 23 °C 24 °C |
0,5 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 62 % | 14 °C | 64 % | 0% | 25% | 24% | 39% | |
| 15:00
23:00
| dažďové prehánky | 22 °C 23 °C |
0,3 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 64 % | 15 °C | 70 % | 0% | 28% | 20% | 49% | |
| 16:00
00:00
| slabé dažďové prehánky |
21 °C 22 °C |
0,2 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 67 % | 15 °C | 83 % | 0% | 21% | 15% | 76% | |
| 17:00
01:00
| dažďové prehánky | 20 °C 21 °C |
0,3 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 72 % | 15 °C | 68 % | 0% | 26% | 10% | 55% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 78 % | 15 °C | 74 % | 0% | 24% | 3% | 65% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 91 % | 16 °C | 88 % | 0% | 15% | 0% | 85% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 96 % | 16 °C | 97 % | 0% | 6% | 0% | 97% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1017 hPa | 97 % | 15 °C | 96 % | 0% | 1% | 0% | 96% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1017 hPa | 95 % | 15 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 92 % | 14 °C | 85 % | 0% | 1% | 0% | 85% | |
Cerro Lo de Estrada, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,7185; -96,7325
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1900 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Chiconquiaco, Chiconquiaco
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Lo de Estrada, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Lo de Estrada.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Lo de Estrada dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Cerro Lo de Estrada
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Cerro Lo de Estrada
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:49 | 18:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 13:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:25 | 19:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 19:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 20:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:23 | 18.05.2026 21:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |