Počasie Cerro Los Calzones dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Los Calzones na 10 dní.
Piatok 1. máj
34 / 23°C
| 0.3 mm | 1 km/h |
| 27 °C | 30 °C | 00:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 06:00 | |
| 33 °C | 36 °C | 12:00 | |
| 34 °C | 36 °C | 18:00 |
východ slnka 06:03
západ slnka 19:14
PO HODINÁCH
západ slnka 19:14
|
|
Predpoveď počasia Cerro Los Calzones, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 27 °C 30 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 61 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 87 % | 20 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 21% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 33 °C 36 °C |
0,2 mm | 0.4 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1004 hPa | 40 % | 18 °C | 36 % | 0% | 0% | 0% | 36% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 34 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1000 hPa | 39 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 52% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dažďové prehánky | 27 °C 29 °C |
1,0 mm | 6.6 m/s24 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 59 % | 18 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,2 mm | 6.3 m/s23 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 83 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 49 % | 12 °C | 38 % | 0% | 28% | 12% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 42 % | 10 °C | 8 % | 0% | 3% | 6% | 0% | |
Cerro Los Calzones, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 26,3873; -100,4583
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1130 m
Administratívna časť:
- Estado de Nuevo León, Monterrey
- Villaldama, Villaldama
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Los Calzones, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Los Calzones.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Los Calzones dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Los Calzones
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 19:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:38 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 19:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 20:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 20:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:36 | 01.05.2026 05:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |