Počasie Cerro Mirador dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Mirador na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
32 / 23°C
| 1.0 mm | 9 km/h |
| 23 °C | 28 °C | 00:00 | |
| 23 °C | 28 °C | 06:00 | |
| 32 °C | 37 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 18:00 |
východ slnka 05:50
západ slnka 19:04
PO HODINÁCH
západ slnka 19:04
|
|
Predpoveď počasia Cerro Mirador, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1012 hPa | 96 % | 22 °C | 96 % | 0% | 1% | 0% | 96% | |
| 06:00
14:00
| slabý dážď | 23 °C 28 °C |
0,8 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 96 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 4% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 32 °C 37 °C |
0,1 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 62 % | 23 °C | 16 % | 0% | 13% | 3% | 1% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1008 hPa | 65 % | 23 °C | 67 % | 0% | 0% | 1% | 67% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dažďové prehánky | 25 °C 31 °C |
2,5 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 97 % | 24 °C | 16 % | 0% | 16% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
4,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 23 °C | 90 % | 0% | 55% | 25% | 74% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 67 % | 23 °C | 96 % | 0% | 96% | 0% | 3% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 34 °C |
0,7 mm | 3.9 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 73 % | 23 °C | 65 % | 0% | 10% | 0% | 61% | |
Cerro Mirador, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,8930; -97,7028
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 137 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Álamo Temapache, Temapache
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Mirador, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Mirador.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Mirador dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Mirador
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 19:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:27 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 19:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 19:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 20:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:46 | 22.05.2026 00:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |