Počasie Cerro Ocotepec pozajtra
Predpoveď počasia Cerro Ocotepec 28. apríl 2026
Cez deň jasno, večer polojasno. Najvyššia teplota 27 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 11 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro Ocotepec, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 54 % | 5 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1017 hPa | 56 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 57 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1016 hPa | 59 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1017 hPa | 61 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1017 hPa | 61 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1018 hPa | 62 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1019 hPa | 54 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 41 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 31 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1018 hPa | 23 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 25 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1017 hPa | 14 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 13 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 15 % | -2 °C | 27 % | 0% | 0% | 9% | 20% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 66 % | 8 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 50 % | 1 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 13 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 25 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 19 % | 0 °C | 32 % | 0% | 0% | 17% | 18% | |
Cerro Ocotepec, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,1814; -98,5929
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 3700 m
Administratívna časť:
- Estado de Puebla, Puebla
- San Salvador el Verde, San Salvador el Verde
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Ocotepec, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Ocotepec.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Ocotepec dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Ocotepec
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 18:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 19:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 19:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 20:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:45 | 28.04.2026 04:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |