Počasie Cerro Pelon dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Pelon na 10 dní.
Piatok 1. máj
14 / 8°C
| 5.1 mm | 18 km/h |
| 12 °C | 10 °C | 00:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 06:00 | |
| 9 °C | 7 °C | 12:00 | |
| 14 °C | 11 °C | 18:00 |
východ slnka 06:29
západ slnka 19:49
PO HODINÁCH
západ slnka 19:49
|
|
Predpoveď počasia Cerro Pelon, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 55 % | 3 °C | 47 % | 0% | 2% | 15% | 39% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 8 °C 6 °C |
4,5 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1011 hPa | 81 % | 4 °C | 14 % | 0% | 8% | 7% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
9 °C 7 °C |
0,6 mm | 5.0 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 80 % | 5 °C | 79 % | 0% | 76% | 17% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západný |
1010 hPa | 39 % | 0 °C | 15 % | 0% | 3% | 15% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 61 % | 0 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 77 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1013 hPa | 25 % | -2 °C | 29 % | 0% | 0% | 29% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západný |
1011 hPa | 27 % | -1 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
Cerro Pelon, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 29,7052; -108,0244
Časová zóna: America / Chihuahua
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2494 m
Administratívna časť:
- Estado de Chihuahua, Chihuahua, Chihuahua
- Ignacio Zaragoza, Ignacio Zaragoza, Chihuahua
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Pelon, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Pelon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Pelon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Pelon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:29 | 19:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:09 | 13:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:03 | 20:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:34 | 20:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:03 | 21:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:13 | 01.05.2026 06:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |