Počasie Cerro Prieto dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Prieto na 10 dní.
Piatok 22. máj
26 / 17°C
| 2.7 mm | 2 km/h |
| 19 °C | 20 °C | 00:00 | |
| 17 °C | 19 °C | 06:00 | |
| 26 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 23 °C | 23 °C | 18:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 19:21
PO HODINÁCH
západ slnka 19:21
|
|
Predpoveď počasia Cerro Prieto, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
19 °C 21 °C |
0,6 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 83 % | 15 °C | 30 % | 0% | 1% | 25% | 6% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,5 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 94 % | 16 °C | 43 % | 0% | 43% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 26 °C 27 °C |
1,3 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 46 % | 13 °C | 50 % | 0% | 0% | 3% | 47% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,3 mm | 6.1 m/s22 km/h východný |
1011 hPa | 58 % | 14 °C | 39 % | 0% | 0% | 15% | 27% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 85 % | 15 °C | 18 % | 0% | 0% | 16% | 3% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1016 hPa | 97 % | 14 °C | 19 % | 0% | 10% | 10% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 27 °C 27 °C |
2,3 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 38 % | 11 °C | 10 % | 0% | 0% | 3% | 8% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,4 mm | 6.7 m/s24 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 54 % | 13 °C | 71 % | 0% | 1% | 43% | 45% | |
Cerro Prieto, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,6434; -101,0427
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1763 m
Administratívna časť:
- Estado de San Luis Potosí, San Luis Potosi
- Moctezuma, Moctezuma, San Luis Potosí
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Prieto, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Prieto.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Prieto dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Prieto
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:40 | 13:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 19:46 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 20:14 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 20:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:59 | 23.05.2026 01:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |