Počasie Cerro Quemado dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Quemado na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
24 / 14°C
| 0.6 mm | 3 km/h |
| 15 °C | 15 °C | 00:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 06:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 23 °C | 18:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 19:24
PO HODINÁCH
západ slnka 19:24
|
|
Predpoveď počasia Cerro Quemado, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 80 % | 11 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1016 hPa | 80 % | 10 °C | 11 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,3 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1015 hPa | 49 % | 11 °C | 65 % | 0% | 32% | 63% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 24 °C 23 °C |
0,1 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 33 % | 6 °C | 38 % | 0% | 0% | 18% | 25% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dažďové prehánky | 16 °C 16 °C |
1,7 mm | 4.2 m/s15 km/h južný |
1015 hPa | 73 % | 11 °C | 80 % | 0% | 0% | 27% | 72% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 92 % | 12 °C | 61 % | 0% | 10% | 0% | 56% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1013 hPa | 35 % | 7 °C | 81 % | 0% | 0% | 30% | 73% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 43 % | 9 °C | 92 % | 0% | 0% | 4% | 92% | |
Cerro Quemado, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 23,6244; -101,2804
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2247 m
Administratívna časť:
- Estado de San Luis Potosí, San Luis Potosi
- Santo Domingo, Santo Domingo Laguna
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Quemado, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Quemado.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Quemado dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Quemado
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 19:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:41 | 13:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:05 | 20:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 20:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:57 | 24.05.2026 01:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |