Počasie Cerro Redondo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Redondo na 10 dní.
Sobota 23. máj
24 / 11°C
| 1.8 mm | 6 km/h |
| 13 °C | 13 °C | 00:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 06:00 | |
| 24 °C | 23 °C | 12:00 | |
| 21 °C | 20 °C | 18:00 |
východ slnka 06:06
západ slnka 19:18
PO HODINÁCH
západ slnka 19:18
|
|
Predpoveď počasia Cerro Redondo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 84 % | 10 °C | 67 % | 0% | 0% | 11% | 62% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 11 °C 10 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 85 % | 8 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 34% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 24 °C 23 °C |
1,7 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 36 % | 7 °C | 78 % | 0% | 10% | 39% | 62% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1012 hPa | 46 % | 9 °C | 98 % | 0% | 0% | 19% | 98% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 89 % | 10 °C | 65 % | 0% | 0% | 21% | 57% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 87 % | 9 °C | 87 % | 0% | 0% | 0% | 87% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1015 hPa | 31 % | 5 °C | 88 % | 0% | 0% | 19% | 85% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 29 % | 4 °C | 60 % | 0% | 0% | 19% | 51% | |
Cerro Redondo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,9772; -101,4081
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Redondo, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Redondo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Redondo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Redondo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 19:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:42 | 13:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:42 | 19:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:14 | 20:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:45 | 20:39 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:04 | 23.05.2026 01:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |