Počasie Cerro Rinconada Los Tepetates pozajtra
Predpoveď počasia Cerro Rinconada Los Tepetates 20. máj 2026
Cez deň jasno, poludnie dažďové prehánky, večer slabé dažďové prehánky. Najvyššia teplota 28 °C. Úhrn zrážok 1,9 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 15 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro Rinconada Los Tepetates, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 69 % | 11 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 68 % | 11 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 67 % | 10 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 71 % | 10 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 74 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1018 hPa | 76 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1018 hPa | 78 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 71 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 60 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 48 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 36 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1015 hPa | 27 % | 6 °C | 7 % | 0% | 0% | 4% | 3% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 28 °C 26 °C |
1,3 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 21 % | 4 °C | 25 % | 0% | 0% | 24% | 2% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 19 °C |
0,6 mm | 8.5 m/s31 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 57 % | 11 °C | 58 % | 0% | 1% | 35% | 37% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 67 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1016 hPa | 91 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 28 °C 26 °C |
0,4 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 21 % | 3 °C | 35 % | 0% | 0% | 35% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 22 % | 2 °C | 25 % | 0% | 0% | 3% | 21% | |
Cerro Rinconada Los Tepetates, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,2089; -102,1022
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2274 m
Administratívna časť:
- Estado de Aguascalientes, Aguascalientes, Aguascalientes
- Asientos, Asientos
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Rinconada Los Tepetates, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Rinconada Los Tepetates.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Rinconada Los Tepetates dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Rinconada Los Tepetates
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 19:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 13:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 19:48 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 20:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 20:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:56 | 20.05.2026 23:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |