Počasie Cerro San Diego dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro San Diego na 10 dní.
Sobota 23. máj
25 / 17°C
| 1.6 mm | 6 km/h |
| 20 °C | 17 °C | 00:00 | |
| 17 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 25 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 23 °C | 18:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 19:30
PO HODINÁCH
západ slnka 19:30
|
|
Predpoveď počasia Cerro San Diego, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západný |
1014 hPa | 33 % | 3 °C | 84 % | 0% | 0% | 64% | 63% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 17 °C 15 °C |
0,1 mm | 3.4 m/s12 km/h severozápadný |
1015 hPa | 45 % | 5 °C | 99 % | 0% | 0% | 97% | 68% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 25 °C 23 °C |
1,1 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 24 % | 3 °C | 85 % | 0% | 0% | 83% | 6% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 24 °C 22 °C |
0,4 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 29 % | 5 °C | 60 % | 0% | 0% | 13% | 56% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1015 hPa | 46 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 71 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1014 hPa | 21 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 30 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 10 % | -5 °C | 69 % | 0% | 0% | 51% | 38% | |
Cerro San Diego, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 23,6144; -102,8160
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2125 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Cañitas de Felipe Pescador, Cañitas de Felipe Pescador
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro San Diego, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro San Diego.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro San Diego dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro San Diego
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 19:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:48 | 13:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:40 | 19:55 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 20:24 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 20:55 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:05 | 23.05.2026 01:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |