Počasie Cerro Sombrerete dnes
| 27 °C | 32 °C | 09:00 | |
| 31 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 32 °C | 37 °C | 15:00 | |
| 26 °C | 30 °C | 21:00 |
východ slnka 05:53
západ slnka 19:02
PO HODINÁCH
západ slnka 19:02
Predpoveď počasia Cerro Sombrerete 16. máj 2026
Popoludní polojasno. Najvyššia teplota 32 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 25 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro Sombrerete, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, sobota 16.05.2026 |
|||||||||||||
| 08:00
16:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západný |
1011 hPa | 80 % | 21 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1011 hPa | 72 % | 22 °C | 83 % | 0% | 83% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 65 % | 21 °C | 61 % | 0% | 61% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 59 % | 21 °C | 11 % | 0% | 11% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 58 % | 22 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 58 % | 22 °C | 11 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 58 % | 22 °C | 18 % | 0% | 10% | 0% | 8% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1007 hPa | 58 % | 22 °C | 26 % | 0% | 18% | 0% | 10% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1006 hPa | 61 % | 22 °C | 14 % | 0% | 6% | 1% | 8% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východný |
1006 hPa | 65 % | 23 °C | 13 % | 0% | 2% | 0% | 11% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východný |
1006 hPa | 69 % | 22 °C | 17 % | 0% | 1% | 0% | 15% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1007 hPa | 76 % | 22 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 82 % | 22 °C | 17 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 87 % | 23 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 92 % | 23 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1010 hPa | 94 % | 23 °C | 33 % | 0% | 21% | 0% | 15% | |
Zajtra, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 95 % | 23 °C | 47 % | 0% | 39% | 0% | 13% | |
| 01:00
09:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západný |
1009 hPa | 96 % | 23 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 2% | |
| 02:00
10:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1008 hPa | 96 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1007 hPa | 95 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 95 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 95 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| slabý dážď | 25 °C 30 °C |
0,1 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 95 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 2% | |
| 07:00
15:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 92 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 1% | |
| 08:00
16:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 87 % | 24 °C | 93 % | 0% | 93% | 0% | 2% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 78 % | 24 °C | 41 % | 0% | 41% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 30 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 70 % | 24 °C | 68 % | 0% | 65% | 0% | 4% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 64 % | 23 °C | 48 % | 0% | 39% | 0% | 13% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 33 °C 39 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1007 hPa | 60 % | 23 °C | 62 % | 0% | 15% | 0% | 55% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 34 °C 39 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 56 % | 23 °C | 60 % | 0% | 4% | 0% | 58% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 34 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 56 % | 24 °C | 46 % | 0% | 4% | 0% | 43% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 34 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 58 % | 24 °C | 49 % | 0% | 5% | 1% | 45% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1003 hPa | 60 % | 24 °C | 48 % | 0% | 5% | 0% | 45% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východný |
1003 hPa | 66 % | 24 °C | 57 % | 0% | 3% | 0% | 56% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východný |
1004 hPa | 71 % | 24 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východný |
1005 hPa | 77 % | 24 °C | 90 % | 0% | 0% | 0% | 90% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 83 % | 24 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1007 hPa | 86 % | 24 °C | 97 % | 0% | 6% | 4% | 97% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1007 hPa | 88 % | 25 °C | 97 % | 0% | 5% | 3% | 97% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 88 % | 24 °C | 69 % | 0% | 3% | 1% | 68% | |
Cerro Sombrerete, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,8974; -97,8219
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 293 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Álamo Temapache, Temapache
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Sombrerete, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Sombrerete.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Sombrerete dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Cerro Sombrerete
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Cerro Sombrerete
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
16. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:53 | 19:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:27 | 13:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 19:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 19:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 20:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 16.05.2026 05:25 | 16.05.2026 19:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |