Počasie Cerro Tepeolo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Tepeolo na 10 dní.
Utorok 2. jún
25 / 10°C
| 6.0 mm | 6 km/h |
| 14 °C | 14 °C | 00:00 | |
| 10 °C | 10 °C | 06:00 | |
| 25 °C | 23 °C | 12:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 18:00 |
východ slnka 05:51
západ slnka 19:05
PO HODINÁCH
západ slnka 19:05
|
|
Predpoveď počasia Cerro Tepeolo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 78 % | 10 °C | 60 % | 0% | 1% | 10% | 57% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 87 % | 8 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 25 °C 24 °C |
3,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 28 % | 5 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 19 °C 19 °C |
3,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 68 % | 12 °C | 64 % | 0% | 17% | 35% | 35% | |
streda 03.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 91 % | 12 °C | 13 % | 0% | 9% | 5% | 0% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 100 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 17% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 26 % | 3 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 35 % | 3 °C | 7 % | 0% | 0% | 3% | 3% | |
Cerro Tepeolo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,3173; -97,6841
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2489 m
Administratívna časť:
- Estado de Tlaxcala, Tlaxcala, Tlaxcala
- Cuapiaxtla, Cuapiaxtla
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Tepeolo, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Tepeolo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Tepeolo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Tepeolo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:51 | 19:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 13:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 19:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 19:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 20:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.06.2026 20:34 | 02.06.2026 07:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |