Počasie Cerro Teshuayo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Teshuayo na 10 dní.
Piatok 1. máj
33 / 22°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 24 °C | 25 °C | 00:00 | |
| 22 °C | 21 °C | 06:00 | |
| 33 °C | 33 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 32 °C | 18:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 18:56
PO HODINÁCH
západ slnka 18:56
|
|
Predpoveď počasia Cerro Teshuayo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 51 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 40 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 33 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1009 hPa | 23 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 40 % | 15 °C | 18 % | 0% | 0% | 12% | 7% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1011 hPa | 66 % | 16 °C | 89 % | 0% | 3% | 1% | 89% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 54 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 34 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1009 hPa | 30 % | 13 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 43 % | 16 °C | 57 % | 0% | 0% | 8% | 53% | |
Cerro Teshuayo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,6574; -98,9612
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1887 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- Ahuacuotzingo, Ahuacuotzingo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Teshuayo, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Teshuayo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Teshuayo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Teshuayo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 18:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 12:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 19:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:20 | 19:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:53 | 20:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:17 | 01.05.2026 05:52 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |