Počasie Cerro Tres Picos dnes
| 29 °C | 32 °C | 16:00 | |
| 28 °C | 31 °C | 18:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 20:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 22:00 |
východ slnka 05:51
západ slnka 19:27
PO HODINÁCH
západ slnka 19:27
Predpoveď počasia Cerro Tres Picos 27. máj 2026
Popoludní jasno. Najvyššia teplota 29 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 22 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro Tres Picos, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 14:00
22:00
| polojasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1009 hPa | 59 % | 20 °C | 30 % | 0% | 14% | 12% | 7% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 57 % | 19 °C | 21 % | 0% | 3% | 14% | 4% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 57 % | 20 °C | 23 % | 0% | 7% | 8% | 12% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 63 % | 20 °C | 26 % | 0% | 4% | 7% | 18% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1009 hPa | 60 % | 19 °C | 35 % | 0% | 0% | 6% | 32% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1009 hPa | 72 % | 20 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 82 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 87 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1012 hPa | 90 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 90 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 86 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1012 hPa | 90 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 94 % | 20 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 92 % | 19 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 90 % | 18 °C | 45 % | 0% | 45% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 86 % | 17 °C | 73 % | 0% | 73% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 83 % | 17 °C | 67 % | 2% | 66% | 0% | 1% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 77 % | 17 °C | 68 % | 3% | 68% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 79 % | 19 °C | 57 % | 1% | 57% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 80 % | 20 °C | 37 % | 0% | 29% | 0% | 13% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 71 % | 21 °C | 25 % | 0% | 23% | 0% | 3% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 63 % | 20 °C | 12 % | 0% | 12% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 59 % | 20 °C | 5 % | 0% | 3% | 0% | 1% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 57 % | 20 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 55 % | 20 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 53 % | 20 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 13% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východný |
1011 hPa | 55 % | 20 °C | 9 % | 0% | 1% | 3% | 3% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východný |
1011 hPa | 58 % | 20 °C | 21 % | 0% | 3% | 4% | 14% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východný |
1011 hPa | 63 % | 20 °C | 12 % | 0% | 6% | 3% | 3% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východný |
1011 hPa | 69 % | 20 °C | 18 % | 0% | 10% | 4% | 5% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východný |
1012 hPa | 74 % | 21 °C | 5 % | 0% | 2% | 2% | 1% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 79 % | 21 °C | 8 % | 0% | 6% | 2% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 83 % | 21 °C | 7 % | 0% | 5% | 1% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 87 % | 21 °C | 7 % | 2% | 3% | 0% | 3% | |
Cerro Tres Picos, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,7439; -100,6185
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1413 m
Administratívna časť:
- Estado de Nuevo León, Monterrey
- García, Villa de García, Nuevo León
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Tres Picos, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Tres Picos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Tres Picos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Cerro Tres Picos
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Cerro Tres Picos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:51 | 19:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:39 | 13:35 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:25 | 19:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:56 | 20:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:24 | 20:55 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 15:37 | 27.05.2026 03:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |