Počasie Citlaltepetl dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Citlaltepetl na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
24 / 9°C
| 8.6 mm | 2 km/h |
| 14 °C | 14 °C | 00:00 | |
| 9 °C | 9 °C | 06:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 18:00 |
východ slnka 05:53
západ slnka 19:00
PO HODINÁCH
západ slnka 19:00
|
|
Predpoveď počasia Citlaltepetl, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 89 % | 11 °C | 75 % | 0% | 0% | 5% | 74% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severný |
1019 hPa | 99 % | 9 °C | 60 % | 0% | 60% | 1% | 0% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
24 °C 24 °C |
8,6 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 37 % | 8 °C | 43 % | 0% | 5% | 31% | 18% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 67 % | 11 °C | 83 % | 0% | 0% | 65% | 51% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 86 % | 11 °C | 85 % | 0% | 0% | 83% | 25% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,2 mm | 0.3 m/s1 km/h západný |
1017 hPa | 90 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 23 °C 23 °C |
3,7 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 43 % | 9 °C | 46 % | 0% | 9% | 32% | 21% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 19 °C 19 °C |
3,4 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 56 % | 9 °C | 85 % | 0% | 0% | 42% | 75% | |
Citlaltepetl, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,2519; -97,5286
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 5
Nadmorská výška: 2379 m
Administratívna časť:
- Estado de Puebla, Puebla
- San Nicolás Buenos Aires, San Nicolás de Buenos Aires
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Citlaltepetl, Mexiko. Predpoveď počasia Citlaltepetl.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Citlaltepetl dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Citlaltepetl
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:53 | 19:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:26 | 13:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 19:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 19:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 20:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:48 | 22.05.2026 00:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |