Počasie Colexco dnes
| 18 °C | 18 °C | 20:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 21:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 22:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 23:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 19:06
PO HODINÁCH
západ slnka 19:06
Predpoveď počasia Colexco 20. máj 2026
Cez deň najvyššia teplota 18 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 17 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Colexco, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 19:00
03:00
| dážď | 17 °C 17 °C |
0,5 mm | 4.4 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 78 % | 13 °C | 95 % | 0% | 0% | 91% | 41% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1017 hPa | 68 % | 12 °C | 68 % | 0% | 0% | 14% | 63% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 64 % | 11 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 24% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1017 hPa | 66 % | 11 °C | 19 % | 0% | 0% | 14% | 5% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 72 % | 12 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
Zajtra, štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 76 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 80 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 84 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 86 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 89 % | 12 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1017 hPa | 90 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1017 hPa | 92 % | 11 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 87 % | 12 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 70 % | 11 °C | 17 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 59 % | 11 °C | 29 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1017 hPa | 51 % | 10 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 34% | |
| 11:00
19:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 22 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 46 % | 10 °C | 48 % | 0% | 0% | 3% | 46% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 23 °C 23 °C |
0,5 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 43 % | 10 °C | 75 % | 0% | 3% | 16% | 69% | |
| 13:00
21:00
| dažďové prehánky | 24 °C 23 °C |
0,8 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 41 % | 9 °C | 82 % | 0% | 0% | 11% | 80% | |
| 14:00
22:00
| dážď | 20 °C 20 °C |
0,4 mm | 4.1 m/s15 km/h severozápadný |
1015 hPa | 59 % | 11 °C | 92 % | 0% | 54% | 61% | 70% | |
| 15:00
23:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 22 °C |
0,2 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1013 hPa | 48 % | 10 °C | 48 % | 0% | 0% | 10% | 43% | |
| 16:00
00:00
| dažďové prehánky | 22 °C 22 °C |
0,5 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1013 hPa | 45 % | 9 °C | 77 % | 0% | 9% | 29% | 65% | |
| 17:00
01:00
| dážď | 20 °C 20 °C |
0,8 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 56 % | 11 °C | 94 % | 0% | 5% | 28% | 92% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 19 °C 19 °C |
0,3 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1014 hPa | 61 % | 11 °C | 89 % | 0% | 0% | 2% | 89% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 64 % | 11 °C | 63 % | 0% | 0% | 17% | 57% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1017 hPa | 67 % | 11 °C | 85 % | 0% | 4% | 20% | 82% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1018 hPa | 74 % | 12 °C | 60 % | 0% | 0% | 1% | 60% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 78 % | 13 °C | 89 % | 0% | 0% | 1% | 89% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1018 hPa | 80 % | 13 °C | 92 % | 0% | 0% | 0% | 92% | |
Colexco, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,2281; -99,1136
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 4
Nadmorská výška: 2366 m
Administratívna časť:
- Distrito Federal, Mexiko
- Xochimilco, Xochimilco, The Federal District
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colexco, Mexiko. Predpoveď počasia Colexco.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colexco dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Colexco
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Colexco
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 19:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 19:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 19:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 20:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:50 | 20.05.2026 23:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |