Počasie Colonia Ampliación 3 de Mayo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Colonia Ampliación 3 de Mayo na 10 dní.
Piatok 1. máj
34 / 21°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
| 25 °C | 24 °C | 00:00 | |
| 21 °C | 20 °C | 06:00 | |
| 32 °C | 32 °C | 12:00 | |
| 34 °C | 33 °C | 18:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 18:59
PO HODINÁCH
západ slnka 18:59
|
|
Predpoveď počasia Colonia Ampliación 3 de Mayo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 32 % | 7 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 42 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 27 % | 10 °C | 32 % | 0% | 0% | 1% | 30% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 34 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 19 % | 6 °C | 87 % | 0% | 0% | 9% | 86% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 33 % | 8 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1011 hPa | 44 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 30 % | 11 °C | 10 % | 0% | 0% | 3% | 7% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 33 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 20 % | 7 °C | 93 % | 0% | 0% | 68% | 76% | |
Colonia Ampliación 3 de Mayo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,7439; -99,2508
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 637
Nadmorská výška: 1070 m
Administratívna časť:
- Estado de Morelos, Cuernavaca, Morelos
- Xochitepec, Xochitepec, Morelos
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia Ampliación 3 de Mayo, Mexiko. Predpoveď počasia Colonia Ampliación 3 de Mayo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia Ampliación 3 de Mayo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Colonia Ampliación 3 de Mayo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 18:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 19:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 19:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:52 | 20:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:20 | 01.05.2026 05:51 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |