Počasie Colonia Cuahquiahuac dnes
Predpoveď počasia Colonia Cuahquiahuac 26. apríl 2026
Cez deň oblačno, poludnie slabé dažďové prehánky, večer zamračené. Najvyššia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 1,5 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 15 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Colonia Cuahquiahuac, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1014 hPa | 72 % | 10 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 06:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
15 °C 15 °C |
0,7 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1014 hPa | 71 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 22 °C |
0,8 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 52 % | 12 °C | 68 % | 0% | 13% | 25% | 60% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 47 % | 10 °C | 98 % | 0% | 0% | 18% | 97% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1014 hPa | 63 % | 9 °C | 47 % | 0% | 0% | 9% | 41% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 62 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 38 % | 9 °C | 83 % | 0% | 0% | 33% | 75% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 35 % | 8 °C | 99 % | 0% | 0% | 7% | 99% | |
Colonia Cuahquiahuac, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,0053; -99,1214
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 57
Nadmorská výška: 1991 m
Administratívna časť:
- Estado de Morelos, Cuernavaca, Morelos
- Tepoztlán, Tepoztlán
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia Cuahquiahuac, Mexiko. Predpoveď počasia Colonia Cuahquiahuac.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia Cuahquiahuac dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Colonia Cuahquiahuac
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Colonia Cuahquiahuac
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 18:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 19:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:22 | 19:46 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:55 | 20:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:01 | 26.04.2026 02:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |