Počasie Colonia del Bosque dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Colonia del Bosque na 10 dní.
Utorok 19. máj
32 / 25°C
| 0.5 mm | 20 km/h |
| 29 °C | 34 °C | 09:00 | |
| 32 °C | 36 °C | 12:00 | |
| 32 °C | 36 °C | 15:00 | |
| 27 °C | 33 °C | 21:00 |
východ slnka 05:44
západ slnka 19:14
PO HODINÁCH
západ slnka 19:14
|
|
Predpoveď počasia Colonia del Bosque, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
09:00
| polojasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 9.1 m/s33 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 94 % | 24 °C | 18 % | 0% | 17% | 0% | 1% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 92 % | 24 °C | 10 % | 0% | 6% | 4% | 0% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severozápadný |
1011 hPa | 94 % | 24 °C | 53 % | 0% | 51% | 3% | 0% | |
| 04:00
12:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 93 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 94 % | 24 °C | 88 % | 0% | 87% | 0% | 2% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 92 % | 24 °C | 17 % | 0% | 15% | 0% | 1% | |
| 07:00
15:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 31 °C |
0,2 mm | 5.8 m/s21 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 89 % | 24 °C | 30 % | 0% | 30% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 83 % | 24 °C | 41 % | 0% | 41% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 74 % | 24 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 67 % | 23 °C | 46 % | 0% | 46% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 64 % | 23 °C | 73 % | 0% | 61% | 0% | 29% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 63 % | 23 °C | 43 % | 0% | 28% | 0% | 21% | |
| 13:00
21:00
| zamračené | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 59 % | 23 °C | 91 % | 0% | 51% | 0% | 83% | |
| 14:00
22:00
| zamračené | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 59 % | 23 °C | 89 % | 0% | 47% | 0% | 79% | |
| 15:00
23:00
| zamračené | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 60 % | 23 °C | 91 % | 0% | 49% | 2% | 82% | |
| 16:00
00:00
| zamračené | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 63 % | 23 °C | 86 % | 0% | 20% | 0% | 82% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 68 % | 24 °C | 39 % | 0% | 12% | 0% | 30% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 72 % | 24 °C | 38 % | 0% | 3% | 0% | 35% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 77 % | 24 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 82 % | 24 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1011 hPa | 85 % | 24 °C | 14 % | 0% | 5% | 0% | 8% | |
| 22:00
06:00
| dažďové prehánky | 27 °C 32 °C |
0,3 mm | 4.9 m/s18 km/h východný |
1012 hPa | 87 % | 24 °C | 52 % | 0% | 26% | 33% | 4% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h východný |
1013 hPa | 92 % | 23 °C | 50 % | 0% | 38% | 18% | 3% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 93 % | 22 °C | 43 % | 0% | 18% | 0% | 28% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 93 % | 23 °C | 25 % | 0% | 6% | 0% | 20% | |
| 02:00
10:00
| silné dažďové prehánky |
25 °C 29 °C |
3,3 mm | 5.9 m/s21 km/h južný |
1010 hPa | 92 % | 24 °C | 6 % | 0% | 2% | 0% | 3% | |
| 03:00
11:00
| silný dážď | 23 °C 26 °C |
14,2 mm | 7.2 m/s26 km/h severný |
1013 hPa | 96 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 84% | 100% | |
| 04:00
12:00
| silný dážď | 23 °C 27 °C |
3,2 mm | 6.2 m/s22 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 22 °C | 100 % | 0% | 7% | 71% | 100% | |
| 05:00
13:00
| dažďové prehánky | 22 °C 25 °C |
0,8 mm | 6.5 m/s23 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 95 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 06:00
14:00
| slabý dážď | 23 °C 26 °C |
0,2 mm | 7.1 m/s26 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 96 % | 22 °C | 97 % | 0% | 0% | 19% | 97% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 9.2 m/s33 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 95 % | 23 °C | 96 % | 0% | 10% | 0% | 96% | |
| 08:00
16:00
| zamračené | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 9.1 m/s33 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 89 % | 23 °C | 99 % | 0% | 31% | 0% | 98% | |
| 09:00
17:00
| slabý dážď | 27 °C 32 °C |
0,1 mm | 4.8 m/s17 km/h južný |
1012 hPa | 81 % | 23 °C | 96 % | 0% | 32% | 0% | 95% | |
| 10:00
18:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h južný |
1014 hPa | 76 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 98% | |
| 11:00
19:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h južný |
1014 hPa | 76 % | 23 °C | 94 % | 0% | 29% | 0% | 93% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h južný |
1014 hPa | 70 % | 23 °C | 95 % | 0% | 20% | 0% | 93% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 66 % | 22 °C | 88 % | 0% | 12% | 0% | 86% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 65 % | 22 °C | 35 % | 0% | 10% | 0% | 28% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 61 % | 22 °C | 71 % | 0% | 58% | 0% | 32% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 61 % | 22 °C | 50 % | 0% | 8% | 0% | 46% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 65 % | 22 °C | 72 % | 0% | 4% | 0% | 71% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 69 % | 22 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1010 hPa | 76 % | 22 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východný |
1011 hPa | 79 % | 22 °C | 90 % | 0% | 0% | 0% | 90% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východný |
1011 hPa | 81 % | 22 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 89 % | 23 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 93 % | 23 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
Colonia del Bosque, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 26,0161; -98,1361
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 9
Nadmorská výška: 30 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Río Bravo, Río Bravo, Tamaulipas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia del Bosque, Mexiko. Predpoveď počasia Colonia del Bosque.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia del Bosque dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Colonia del Bosque
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:44 | 19:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:29 | 13:29 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:18 | 19:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:49 | 20:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:17 | 20:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:20 | 19.05.2026 22:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |