Počasie Colonia del Bosque vikend
Predpoveď počasia pre mesto Colonia del Bosque na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
22. 5. |
Sobota
23. 5. |
Nedeľa
24. 5. |
Sobota cez deň ráno dážď, dopoludnie sa jasno, poludnie dažďové prehánky, večer silný dážď. Nedeľa cez deň ráno silný dážď, dopoludnie dažďové prehánky, poludnie spočiatku dažďové prehánky, neskoršie silné dažďové prehánky.
Nedeľa 24. máj
32 / 23°C
| 31.6 mm | 16 km/h |
| 23 °C | 28 °C | 00:00 | |
| 23 °C | 28 °C | 06:00 | |
| 32 °C | 37 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 18:00 |
východ slnka 05:42
západ slnka 19:16
PO HODINÁCH
západ slnka 19:16
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Colonia del Bosque, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| silný dážď | 23 °C 27 °C |
11,5 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 97 % | 22 °C | 99 % | 0% | 51% | 35% | 97% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 23 °C 27 °C |
2,0 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1010 hPa | 96 % | 22 °C | 7 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 32 °C 37 °C |
2,5 mm | 4.4 m/s16 km/h južný |
1009 hPa | 61 % | 23 °C | 25 % | 0% | 19% | 7% | 4% | |
| 18:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 35 °C |
15,6 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 79 % | 24 °C | 44 % | 0% | 0% | 1% | 43% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,4 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 21 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 23 °C 28 °C |
1,3 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 97 % | 22 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 34 °C |
9,3 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 72 % | 23 °C | 85 % | 0% | 70% | 3% | 49% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1010 hPa | 84 % | 21 °C | 81 % | 0% | 4% | 0% | 80% | |
Colonia del Bosque, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 26,0161; -98,1361
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 9
Nadmorská výška: 30 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Río Bravo, Río Bravo, Tamaulipas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia del Bosque, Mexiko. Predpoveď počasia Colonia del Bosque.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia del Bosque dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Colonia del Bosque
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:42 | 19:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:29 | 13:34 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:16 | 19:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:46 | 20:12 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:15 | 20:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:42 | 24.05.2026 01:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |