Počasie Colonia el Crucero de Atlacholoaya dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Colonia el Crucero de Atlacholoaya na 10 dní.
Utorok 2. jún
37 / 26°C
| 1.9 mm | 5 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Colonia el Crucero de Atlacholoaya, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 28 °C 36 °C |
0,1 mm | 0.4 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 99 % | 27 °C | 100 % | 0% | 98% | 0% | 96% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 26 °C 33 °C |
1,4 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1014 hPa | 98 % | 26 °C | 100 % | 0% | 78% | 43% | 98% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 35 °C 41 °C |
0,4 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 54 % | 24 °C | 100 % | 0% | 13% | 5% | 100% | |
Colonia el Crucero de Atlacholoaya, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,7657; -99,2120
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 180
Nadmorská výška: 0 m
Administratívna časť:
- Estado de Morelos, Cuernavaca, Morelos
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia el Crucero de Atlacholoaya, Mexiko. Predpoveď počasia Colonia el Crucero de Atlacholoaya.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia el Crucero de Atlacholoaya dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Colonia el Crucero de Atlacholoaya
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 19:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 13:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 20:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 20:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.06.2026 20:39 | 02.06.2026 07:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |