Počasie Colonia el Periodista dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Colonia el Periodista na 10 dní.
Štvrtok 28. máj
27 / 15°C
| 10.7 mm | 8 km/h |
| 18 °C | 21 °C | 00:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 06:00 | |
| 27 °C | 29 °C | 12:00 | |
| 19 °C | 22 °C | 18:00 |
východ slnka 05:52
západ slnka 18:56
PO HODINÁCH
západ slnka 18:56
|
|
Predpoveď počasia Colonia el Periodista, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 92 % | 17 °C | 42 % | 0% | 3% | 2% | 38% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 99 % | 14 °C | 83 % | 0% | 77% | 5% | 21% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
27 °C 29 °C |
10,5 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1012 hPa | 53 % | 16 °C | 25 % | 0% | 3% | 14% | 10% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1014 hPa | 94 % | 18 °C | 92 % | 0% | 0% | 13% | 91% | |
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 99 % | 16 °C | 87 % | 0% | 70% | 6% | 55% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,4 mm | 0.7 m/s3 km/h severný |
1015 hPa | 96 % | 14 °C | 90 % | 0% | 26% | 3% | 86% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 26 °C 27 °C |
1,8 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 52 % | 15 °C | 60 % | 0% | 0% | 16% | 53% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 58 % | 15 °C | 86 % | 0% | 0% | 28% | 81% | |
Colonia el Periodista, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,0350; -96,7486
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 20
Nadmorská výška: 1593 m
Administratívna časť:
- Estado de Oaxaca, Oaxaca, Oaxaca
- Santa Cruz Xoxocotlán, Santa Cruz Xoxocotlán
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia el Periodista, Mexiko. Predpoveď počasia Colonia el Periodista.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia el Periodista dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Colonia el Periodista
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:52 | 18:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:24 | 13:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 19:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 19:47 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 20:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 16:04 | 28.05.2026 03:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |