Počasie Colonia el Refugio dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Colonia el Refugio na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
26 / 13°C
| 0.1 mm | 17 km/h |
| 16 °C | 15 °C | 00:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 06:00 | |
| 25 °C | 22 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 21 °C | 18:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 19:26
PO HODINÁCH
západ slnka 19:26
|
|
Predpoveď počasia Colonia el Refugio, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 53 % | 6 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1017 hPa | 75 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 25 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 20 % | 0 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 26 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 12 % | -5 °C | 23 % | 0% | 0% | 18% | 7% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 37 % | 1 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 52 % | 3 °C | 19 % | 0% | 0% | 7% | 18% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 21 °C |
0,8 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1014 hPa | 19 % | 0 °C | 28 % | 0% | 0% | 26% | 2% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 23 % | 1 °C | 77 % | 0% | 0% | 22% | 71% | |
Colonia el Refugio, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,5569; -102,5642
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 228
Nadmorská výška: 2342 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Genaro Codina, Genaro Codina
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia el Refugio, Mexiko. Predpoveď počasia Colonia el Refugio.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia el Refugio dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Colonia el Refugio
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 19:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:46 | 13:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:42 | 19:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:14 | 20:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 20:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 11:03 | 22.05.2026 00:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |