Počasie Colonia Emiliano Zapata (Colonia los Morales) dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Colonia Emiliano Zapata (Colonia los Morales) na 10 dní.
Pondelok 1. jún
28 / 12°C
| 3.2 mm | 6 km/h |
| 17 °C | 18 °C | 00:00 | |
| 12 °C | 13 °C | 06:00 | |
| 28 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 18:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 19:12
PO HODINÁCH
západ slnka 19:12
|
|
Predpoveď počasia Colonia Emiliano Zapata (Colonia los Morales), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 87 % | 14 °C | 96 % | 0% | 0% | 10% | 96% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 99 % | 12 °C | 97 % | 0% | 97% | 1% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 28 °C 27 °C |
2,5 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1013 hPa | 30 % | 9 °C | 26 % | 0% | 6% | 23% | 0% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 21 °C |
0,7 mm | 4.2 m/s15 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 71 % | 14 °C | 35 % | 0% | 2% | 20% | 18% | |
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 90 % | 15 °C | 64 % | 0% | 25% | 25% | 31% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,2 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1018 hPa | 99 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 25 °C 25 °C |
3,6 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 48 % | 13 °C | 25 % | 0% | 10% | 16% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,5 mm | 5.2 m/s19 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 79 % | 14 °C | 87 % | 0% | 77% | 27% | 30% | |
Colonia Emiliano Zapata (Colonia los Morales), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,2667; -99,0694
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 176
Nadmorská výška: 1995 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia Emiliano Zapata (Colonia los Morales), Mexiko. Predpoveď počasia Colonia Emiliano Zapata (Colonia los Morales).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia Emiliano Zapata (Colonia los Morales) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Colonia Emiliano Zapata (Colonia los Morales)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 19:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 13:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 19:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:02 | 20:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 20:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 31.05.2026 19:50 | 01.06.2026 06:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |