Počasie Colonia Francisco I. Madero dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Colonia Francisco I. Madero na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
21 / 9°C
| 5.9 mm | 9 km/h |
| 12 °C | 12 °C | 00:00 | |
| 9 °C | 9 °C | 06:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 12:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 18:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 19:10
PO HODINÁCH
západ slnka 19:10
|
|
Predpoveď počasia Colonia Francisco I. Madero, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1021 hPa | 95 % | 10 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 9 °C 9 °C |
0,1 mm | 0.1 m/s0 km/h južný |
1019 hPa | 98 % | 8 °C | 96 % | 0% | 96% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
21 °C 20 °C |
5,2 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 46 % | 9 °C | 54 % | 0% | 5% | 17% | 48% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
14 °C 14 °C |
0,6 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 82 % | 11 °C | 72 % | 0% | 4% | 28% | 62% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1020 hPa | 98 % | 10 °C | 30 % | 0% | 0% | 30% | 0% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,2 mm | 0.1 m/s0 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 98 % | 7 °C | 98 % | 0% | 98% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 21 °C 20 °C |
0,3 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 40 % | 7 °C | 35 % | 0% | 0% | 35% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 18 °C 17 °C |
0,1 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 58 % | 9 °C | 22 % | 0% | 0% | 18% | 7% | |
Colonia Francisco I. Madero, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,8036; -99,7386
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 839
Nadmorská výška: 2770 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Morelos, San Bartolo Morelos, México
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia Francisco I. Madero, Mexiko. Predpoveď počasia Colonia Francisco I. Madero.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia Francisco I. Madero dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Colonia Francisco I. Madero
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 13:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 20:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 20:31 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:56 | 22.05.2026 00:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |