Počasie Colonia Francisco Villa (La Presita) týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Colonia Francisco Villa (La Presita) na tento a budúci týždeň.
Utorok 19. máj
29 / 14°C
| 0.2 mm | 7 km/h |
| 17 °C | 16 °C | 00:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 06:00 | |
| 29 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 25 °C | 18:00 |
východ slnka 06:10
západ slnka 19:27
PO HODINÁCH
západ slnka 19:27
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Colonia Francisco Villa (La Presita), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1015 hPa | 52 % | 7 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 61 % | 6 °C | 8 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 29 °C 27 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 16 % | 0 °C | 18 % | 0% | 0% | 9% | 11% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 28 °C 25 °C |
0,1 mm | 5.8 m/s21 km/h západný |
1010 hPa | 17 % | 0 °C | 12 % | 0% | 0% | 3% | 9% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 49 % | 8 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 63 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 29 °C 27 °C |
0,3 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1014 hPa | 16 % | 1 °C | 27 % | 0% | 0% | 25% | 15% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 14 % | 0 °C | 15 % | 0% | 0% | 3% | 12% | |
Colonia Francisco Villa (La Presita), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,4425; -103,1583
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 50
Nadmorská výška: 1928 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Tepetongo, Tepetongo, Zacatecas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia Francisco Villa (La Presita), Mexiko. Predpoveď počasia Colonia Francisco Villa (La Presita).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia Francisco Villa (La Presita) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Colonia Francisco Villa (La Presita)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 19:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:49 | 13:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 19:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 20:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:47 | 20:50 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:51 | 19.05.2026 23:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |