Počasie Colonia Guadalupe dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Colonia Guadalupe na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
27 / 18°C
| 5.8 mm | 6 km/h |
| 21 °C | 23 °C | 00:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 06:00 | |
| 27 °C | 31 °C | 12:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 18:00 |
východ slnka 05:50
západ slnka 18:57
PO HODINÁCH
západ slnka 18:57
|
|
Predpoveď počasia Colonia Guadalupe, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dažďové prehánky | 21 °C 24 °C |
1,1 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 89 % | 18 °C | 18 % | 0% | 16% | 1% | 3% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 18 °C 20 °C |
1,3 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 93 % | 16 °C | 5 % | 0% | 3% | 0% | 1% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 27 °C 30 °C |
3,3 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 66 % | 20 °C | 36 % | 0% | 7% | 7% | 28% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1012 hPa | 86 % | 20 °C | 72 % | 0% | 8% | 3% | 69% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 91 % | 18 °C | 54 % | 0% | 0% | 3% | 53% | |
| 06:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
19 °C 21 °C |
0,8 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 83 % | 16 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 27 °C 31 °C |
1,4 mm | 0.4 m/s1 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 66 % | 20 °C | 34 % | 0% | 7% | 1% | 28% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 76 % | 21 °C | 81 % | 0% | 7% | 4% | 78% | |
Colonia Guadalupe, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,9664; -96,8364
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 57
Nadmorská výška: 1066 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Atoyac, Miguel Alemán, Veracruz-Llave
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia Guadalupe, Mexiko. Predpoveď počasia Colonia Guadalupe.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia Guadalupe dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Colonia Guadalupe
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 18:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 13:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 19:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 19:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:30 | 20:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:46 | 22.05.2026 00:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |