Počasie Colonia Independencia (La Soledad) dnes
| 30 °C | 26 °C | 16:00 | |
| 28 °C | 24 °C | 18:00 | |
| 23 °C | 20 °C | 20:00 | |
| 21 °C | 17 °C | 22:00 |
východ slnka 06:18
západ slnka 19:12
PO HODINÁCH
západ slnka 19:12
Predpoveď počasia Colonia Independencia (La Soledad) 26. apríl 2026
Popoludní oblačno, večer polojasno. Najvyššia teplota 30 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 19 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Colonia Independencia (La Soledad), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 09:00
17:00
| oblačno | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 14 % | -6 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 14 % | -4 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 12 % | -4 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 10 % | -6 °C | 52 % | 0% | 0% | 0% | 52% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 29 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 8 % | -7 °C | 23 % | 0% | 0% | 0% | 23% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 30 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 7 % | -8 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 30 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 7 % | -8 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 30 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 7 % | -9 °C | 55 % | 0% | 0% | 0% | 55% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 29 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 7 % | -9 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 28 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 8 % | -9 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 26 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 9 % | -8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 23 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 11 % | -7 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 14 % | -6 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 21 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 16 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 19 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 23 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 43 % | 5 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 57 % | 8 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h južný |
1012 hPa | 46 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1012 hPa | 45 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 50 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 51 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1014 hPa | 52 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1015 hPa | 50 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 38 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 28 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 17 % | -1 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západný |
1013 hPa | 12 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západný |
1012 hPa | 12 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 11 % | -3 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 11 % | -3 °C | 34 % | 0% | 0% | 0% | 34% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 10 % | -3 °C | 71 % | 0% | 0% | 1% | 71% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 30 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 10 % | -4 °C | 64 % | 0% | 0% | 3% | 64% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 30 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západný |
1007 hPa | 10 % | -4 °C | 22 % | 0% | 0% | 8% | 15% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západný |
1007 hPa | 10 % | -5 °C | 11 % | 0% | 0% | 9% | 3% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1008 hPa | 11 % | -5 °C | 25 % | 0% | 0% | 18% | 8% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 25 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 12 % | -5 °C | 32 % | 0% | 0% | 13% | 21% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 23 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1010 hPa | 15 % | -4 °C | 26 % | 0% | 0% | 14% | 13% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 23 °C 19 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 18 % | -2 °C | 28 % | 0% | 0% | 28% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 34 % | 5 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
Colonia Independencia (La Soledad), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,4281; -101,8172
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 386
Nadmorská výška: 2153 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Noria de Ángeles, Noria de Ángeles
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia Independencia (La Soledad), Mexiko. Predpoveď počasia Colonia Independencia (La Soledad).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia Independencia (La Soledad) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Colonia Independencia (La Soledad)
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Colonia Independencia (La Soledad)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:18 | 19:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:45 | 12:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:54 | 19:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:27 | 20:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:59 | 20:30 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:09 | 26.04.2026 03:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |