Počasie Colonia los Comales dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Colonia los Comales na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
29 / 22°C
| 4.4 mm | 10 km/h |
| 22 °C | 26 °C | 00:00 | |
| 22 °C | 26 °C | 06:00 | |
| 29 °C | 33 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 18:00 |
východ slnka 05:49
západ slnka 18:58
PO HODINÁCH
západ slnka 18:58
|
|
Predpoveď počasia Colonia los Comales, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
1,4 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 96 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 45% | 98% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
1,4 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 91 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 29 °C 33 °C |
1,6 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 67 % | 22 °C | 19 % | 0% | 13% | 3% | 6% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 87 % | 23 °C | 95 % | 0% | 4% | 0% | 94% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 91 % | 21 °C | 62 % | 0% | 11% | 0% | 60% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 22 °C 26 °C |
3,5 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 91 % | 20 °C | 67 % | 0% | 57% | 0% | 26% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,2 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1012 hPa | 77 % | 22 °C | 94 % | 0% | 24% | 3% | 93% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,2 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1008 hPa | 87 % | 23 °C | 76 % | 0% | 44% | 0% | 56% | |
Colonia los Comales, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,7372; -96,9153
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 77
Nadmorská výška: 2124 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Tonayán, Tonayán
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia los Comales, Mexiko. Predpoveď počasia Colonia los Comales.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia los Comales dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Colonia los Comales
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:49 | 18:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:24 | 13:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:25 | 19:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:57 | 19:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:28 | 20:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:45 | 22.05.2026 00:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |