Počasie Colonia Niza Luba dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Colonia Niza Luba na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
37 / 26°C
| 14.7 mm | 21 km/h |
| 27 °C | 33 °C | 00:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 06:00 | |
| 37 °C | 40 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 37 °C | 18:00 |
východ slnka 05:47
západ slnka 18:46
PO HODINÁCH
západ slnka 18:46
|
|
Predpoveď počasia Colonia Niza Luba, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| slabý dážď | 27 °C 32 °C |
0,7 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 84 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 57% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 87 % | 23 °C | 24 % | 0% | 8% | 3% | 16% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
37 °C 40 °C |
5,3 mm | 5.7 m/s21 km/h severný |
1009 hPa | 39 % | 20 °C | 12 % | 0% | 0% | 7% | 6% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 29 °C 37 °C |
8,6 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1008 hPa | 91 % | 27 °C | 89 % | 0% | 16% | 43% | 80% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dažďové prehánky | 26 °C 32 °C |
1,3 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1011 hPa | 94 % | 24 °C | 29 % | 0% | 14% | 3% | 18% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1010 hPa | 96 % | 24 °C | 74 % | 0% | 4% | 1% | 71% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 60 % | 24 °C | 13 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 30 °C 35 °C |
2,3 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
1009 hPa | 72 % | 24 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
Colonia Niza Luba, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,5492; -95,1075
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 234
Nadmorská výška: 64 m
Administratívna časť:
- Estado de Oaxaca, Oaxaca, Oaxaca
- Ciudad Ixtepec, San Jerónimo Ixtepec
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia Niza Luba, Mexiko. Predpoveď počasia Colonia Niza Luba.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia Niza Luba dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Colonia Niza Luba
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:47 | 18:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:17 | 12:58 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:24 | 19:10 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:57 | 19:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 20:05 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:43 | 21.05.2026 23:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |