Počasie Colonia Nueva Generación dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Colonia Nueva Generación na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
32 / 25°C
| 1.2 mm | 9 km/h |
| 26 °C | 32 °C | 00:00 | |
| 25 °C | 31 °C | 06:00 | |
| 32 °C | 37 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 18:00 |
východ slnka 05:48
západ slnka 18:56
PO HODINÁCH
západ slnka 18:56
|
|
Predpoveď počasia Colonia Nueva Generación, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 26 °C 33 °C |
0,5 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 98 % | 25 °C | 28 % | 0% | 10% | 0% | 20% | |
| 06:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 31 °C |
0,7 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 98 % | 24 °C | 82 % | 0% | 78% | 18% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1011 hPa | 59 % | 23 °C | 26 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 77 % | 24 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1010 hPa | 98 % | 24 °C | 25 % | 0% | 18% | 0% | 7% | |
| 06:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 29 °C |
0,6 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 92 % | 23 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 31 °C 37 °C |
0,2 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 68 % | 24 °C | 44 % | 0% | 16% | 0% | 34% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1007 hPa | 75 % | 24 °C | 62 % | 0% | 2% | 3% | 60% | |
Colonia Nueva Generación, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,3642; -96,3539
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 316
Nadmorská výška: 13 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- La Antigua, José Cardel, Veracruz-Llave
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia Nueva Generación, Mexiko. Predpoveď počasia Colonia Nueva Generación.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia Nueva Generación dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Colonia Nueva Generación
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:48 | 18:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:22 | 13:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:23 | 19:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:56 | 19:47 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:27 | 20:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:43 | 22.05.2026 00:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |