Počasie Colonia Oaxaqueña dnes
| 29 °C | 32 °C | 17:00 | |
| 26 °C | 30 °C | 19:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 21:00 | |
| 25 °C | 29 °C | 23:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 18:38
PO HODINÁCH
západ slnka 18:38
Predpoveď počasia Colonia Oaxaqueña 26. apríl 2026
Popoludní polojasno. Najvyššia teplota 32 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 25 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Colonia Oaxaqueña, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 10:00
18:00
| jasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 7.9 m/s28 km/h južný |
1010 hPa | 56 % | 19 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 50 % | 19 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 32 °C 33 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 45 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 32 °C 33 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 45 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h južný |
1007 hPa | 49 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 7.9 m/s28 km/h južný |
1006 hPa | 53 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 60 % | 21 °C | 4 % | 0% | 2% | 0% | 2% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h južný |
1007 hPa | 66 % | 21 °C | 31 % | 0% | 19% | 0% | 14% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h južný |
1007 hPa | 72 % | 21 °C | 42 % | 0% | 31% | 0% | 16% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h južný |
1008 hPa | 81 % | 22 °C | 44 % | 0% | 13% | 0% | 35% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h južný |
1009 hPa | 85 % | 23 °C | 28 % | 0% | 14% | 0% | 16% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 87 % | 23 °C | 39 % | 0% | 19% | 0% | 23% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 88 % | 23 °C | 28 % | 0% | 28% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 90 % | 23 °C | 40 % | 0% | 39% | 0% | 2% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 91 % | 23 °C | 36 % | 0% | 36% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 93 % | 22 °C | 36 % | 0% | 36% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 94 % | 22 °C | 43 % | 0% | 43% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 94 % | 22 °C | 46 % | 0% | 46% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 94 % | 22 °C | 49 % | 0% | 49% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 94 % | 22 °C | 54 % | 9% | 54% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 93 % | 21 °C | 59 % | 16% | 59% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h južný |
1011 hPa | 88 % | 21 °C | 94 % | 14% | 94% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h južný |
1011 hPa | 80 % | 21 °C | 39 % | 4% | 39% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h južný |
1011 hPa | 71 % | 21 °C | 35 % | 0% | 35% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h južný |
1011 hPa | 61 % | 21 °C | 26 % | 0% | 26% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h južný |
1011 hPa | 54 % | 20 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h južný |
1010 hPa | 48 % | 20 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 33 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h južný |
1009 hPa | 43 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 33 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h južný |
1008 hPa | 40 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 33 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h južný |
1007 hPa | 39 % | 17 °C | 4 % | 0% | 0% | 3% | 1% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h južný |
1007 hPa | 43 % | 17 °C | 9 % | 0% | 0% | 7% | 2% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h južný |
1007 hPa | 51 % | 19 °C | 28 % | 0% | 0% | 8% | 22% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h južný |
1008 hPa | 64 % | 20 °C | 25 % | 0% | 0% | 7% | 18% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 81 % | 22 °C | 23 % | 0% | 0% | 3% | 20% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h južný |
1010 hPa | 89 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1011 hPa | 91 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1012 hPa | 91 % | 22 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 91 % | 22 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
Colonia Oaxaqueña, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,8617; -95,0470
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 210 m
Administratívna časť:
- Estado de Oaxaca, Oaxaca, Oaxaca
- Matías Romero Avendaño, Matías Romero
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia Oaxaqueña, Mexiko. Predpoveď počasia Colonia Oaxaqueña.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia Oaxaqueña dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Colonia Oaxaqueña
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Colonia Oaxaqueña
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 18:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:17 | 12:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 19:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 19:53 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:47 | 26.04.2026 02:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |