Počasie Colonia Patria Nueva dnes
| 23 °C | 23 °C | 09:00 | |
| 30 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 33 °C | 30 °C | 15:00 | |
| 24 °C | 23 °C | 21:00 |
východ slnka 06:16
západ slnka 19:06
PO HODINÁCH
západ slnka 19:06
Predpoveď počasia Colonia Patria Nueva 26. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie polojasno, večer jasno. Najvyššia teplota 33 °C. V noci najnižšia teplota 15 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Colonia Patria Nueva, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1011 hPa | 48 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 50 % | 8 °C | 20 % | 0% | 0% | 0% | 20% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 54 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 58 % | 8 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 62 % | 9 °C | 22 % | 0% | 0% | 0% | 22% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 66 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1013 hPa | 69 % | 9 °C | 19 % | 0% | 0% | 0% | 19% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1014 hPa | 64 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 51 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1014 hPa | 42 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 30 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1011 hPa | 20 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severozápadný |
1010 hPa | 16 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1008 hPa | 13 % | 0 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 11 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1005 hPa | 10 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1004 hPa | 9 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 33 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h západoseverozápadný |
1004 hPa | 8 % | -4 °C | 60 % | 0% | 0% | 52% | 19% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 31 % | 8 °C | 42 % | 0% | 0% | 25% | 21% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 29 % | 7 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 1% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 32 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1009 hPa | 36 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 39 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 41 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 44 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 50 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1012 hPa | 55 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 57 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1012 hPa | 60 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1013 hPa | 62 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1013 hPa | 63 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1014 hPa | 57 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 43 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1014 hPa | 37 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 31 % | 8 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1012 hPa | 25 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 21 % | 6 °C | 4 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 17 % | 5 °C | 15 % | 0% | 0% | 14% | 1% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 16 % | 4 °C | 21 % | 0% | 0% | 21% | 1% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 15 % | 3 °C | 28 % | 0% | 0% | 28% | 1% | |
| 16:00
00:00
| dažďové prehánky | 34 °C 32 °C |
0,3 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1005 hPa | 14 % | 3 °C | 46 % | 0% | 0% | 45% | 2% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h južný |
1006 hPa | 21 % | 6 °C | 77 % | 0% | 0% | 39% | 63% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 20 % | 4 °C | 79 % | 0% | 0% | 29% | 74% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 23 % | 5 °C | 45 % | 0% | 0% | 5% | 43% | |
| 20:00
04:00
| zamračené | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 31 % | 7 °C | 94 % | 0% | 0% | 26% | 93% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 34 % | 7 °C | 46 % | 0% | 0% | 7% | 43% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1013 hPa | 39 % | 7 °C | 78 % | 0% | 0% | 2% | 78% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 41 % | 7 °C | 37 % | 0% | 0% | 0% | 37% | |
Colonia Patria Nueva, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,5283; -100,8794
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 214
Nadmorská výška: 1750 m
Administratívna časť:
- Estado de Guanajuato, Guanajuato, Guanajuato
- Celaya, Celaya, Guanajuato
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia Patria Nueva, Mexiko. Predpoveď počasia Colonia Patria Nueva.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia Patria Nueva dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Colonia Patria Nueva
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Colonia Patria Nueva
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:16 | 19:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:41 | 12:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:53 | 19:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:26 | 19:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:59 | 20:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:07 | 26.04.2026 03:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |