Počasie Colonia San José dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Colonia San José na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
27 / 17°C
| 1.4 mm | 1 km/h |
| 18 °C | 18 °C | 00:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 06:00 | |
| 27 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 25 °C | 18:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 19:06
PO HODINÁCH
západ slnka 19:06
|
|
Predpoveď počasia Colonia San José, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1014 hPa | 65 % | 11 °C | 37 % | 0% | 0% | 7% | 32% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,2 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1014 hPa | 62 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 28 °C |
0,6 mm | 0.2 m/s1 km/h východný |
1014 hPa | 41 % | 12 °C | 55 % | 0% | 0% | 9% | 51% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 25 °C |
0,6 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1010 hPa | 42 % | 11 °C | 64 % | 0% | 0% | 20% | 57% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 61 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1014 hPa | 66 % | 9 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 28 °C |
0,6 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 39 % | 11 °C | 61 % | 0% | 1% | 5% | 59% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 25 °C 25 °C |
2,8 mm | 3.0 m/s11 km/h severný |
1010 hPa | 44 % | 11 °C | 72 % | 0% | 5% | 20% | 65% | |
Colonia San José, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,7489; -99,2028
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 33
Nadmorská výška: 1134 m
Administratívna časť:
- Estado de Morelos, Cuernavaca, Morelos
- Xochitepec, Xochitepec, Morelos
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia San José, Mexiko. Predpoveď počasia Colonia San José.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia San José dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Colonia San José
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 19:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 20:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:56 | 22.05.2026 00:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |