Počasie Colonia Santa Cecilia dnes
| 19 °C | 19 °C | 09:00 | |
| 24 °C | 23 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 24 °C | 15:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 21:00 |
východ slnka 05:58
západ slnka 19:08
PO HODINÁCH
západ slnka 19:08
Predpoveď počasia Colonia Santa Cecilia 22. máj 2026
Cez deň ráno dažďové prehánky, dopoludnie polojasno, poludnie oblačno. Najvyššia teplota 25 °C. Úhrn zrážok 1,5 mm. V noci dažďové prehánky. Najnižšia teplota 13 °C. Úhrn zrážok 2,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Colonia Santa Cecilia, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 93 % | 12 °C | 85 % | 0% | 0% | 23% | 81% | |
| 01:00
09:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 94 % | 12 °C | 87 % | 0% | 0% | 15% | 85% | |
| 02:00
10:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
0,3 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1018 hPa | 96 % | 12 °C | 87 % | 0% | 0% | 48% | 77% | |
| 03:00
11:00
| dažďové prehánky | 13 °C 13 °C |
0,7 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 97 % | 12 °C | 60 % | 0% | 1% | 20% | 54% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 96 % | 12 °C | 55 % | 0% | 0% | 14% | 48% | |
| 05:00
13:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 95 % | 11 °C | 68 % | 0% | 0% | 19% | 64% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1017 hPa | 91 % | 11 °C | 32 % | 0% | 0% | 17% | 18% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 91 % | 12 °C | 19 % | 0% | 0% | 7% | 11% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 79 % | 12 °C | 25 % | 0% | 2% | 10% | 14% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 63 % | 11 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1016 hPa | 51 % | 10 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1015 hPa | 44 % | 9 °C | 15 % | 0% | 1% | 3% | 12% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 39 % | 9 °C | 12 % | 0% | 0% | 3% | 9% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 37 % | 9 °C | 15 % | 0% | 0% | 6% | 10% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 37 % | 9 °C | 18 % | 0% | 0% | 6% | 12% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 37 % | 9 °C | 35 % | 0% | 0% | 15% | 24% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1010 hPa | 39 % | 9 °C | 44 % | 0% | 0% | 10% | 37% | |
| 17:00
01:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 23 °C |
0,1 mm | 5.0 m/s18 km/h severný |
1010 hPa | 39 % | 9 °C | 59 % | 0% | 1% | 31% | 40% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 47 % | 9 °C | 75 % | 0% | 0% | 35% | 61% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1012 hPa | 56 % | 10 °C | 66 % | 0% | 0% | 15% | 60% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1014 hPa | 65 % | 11 °C | 57 % | 0% | 0% | 34% | 37% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1015 hPa | 74 % | 12 °C | 17 % | 0% | 0% | 10% | 7% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 74 % | 11 °C | 11 % | 0% | 0% | 1% | 9% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 77 % | 11 °C | 22 % | 0% | 1% | 14% | 10% | |
Zajtra, sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
15 °C 15 °C |
1,1 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1018 hPa | 83 % | 12 °C | 57 % | 0% | 3% | 43% | 26% | |
| 01:00
09:00
| dažďové prehánky | 14 °C 14 °C |
0,7 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 92 % | 12 °C | 60 % | 0% | 2% | 45% | 29% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 92 % | 12 °C | 19 % | 0% | 0% | 14% | 6% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1018 hPa | 91 % | 12 °C | 46 % | 0% | 0% | 35% | 17% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1018 hPa | 95 % | 12 °C | 46 % | 0% | 0% | 33% | 20% | |
| 05:00
13:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 96 % | 12 °C | 47 % | 0% | 0% | 23% | 31% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 96 % | 12 °C | 46 % | 0% | 3% | 18% | 34% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 93 % | 13 °C | 18 % | 0% | 0% | 10% | 8% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1019 hPa | 78 % | 13 °C | 14 % | 0% | 2% | 4% | 10% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 60 % | 11 °C | 23 % | 0% | 0% | 0% | 22% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 52 % | 11 °C | 5 % | 0% | 0% | 1% | 3% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 48 % | 11 °C | 13 % | 0% | 4% | 8% | 1% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 46 % | 11 °C | 27 % | 0% | 8% | 20% | 3% | |
| 13:00
21:00
| dážď | 24 °C 24 °C |
0,9 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 45 % | 11 °C | 95 % | 0% | 9% | 73% | 79% | |
| 14:00
22:00
| dažďové prehánky | 20 °C 20 °C |
0,5 mm | 3.3 m/s12 km/h severozápadný |
1015 hPa | 64 % | 13 °C | 66 % | 0% | 1% | 29% | 53% | |
| 15:00
23:00
| dažďové prehánky | 22 °C 22 °C |
0,8 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 56 % | 12 °C | 58 % | 0% | 0% | 21% | 47% | |
| 16:00
00:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 20 °C |
0,2 mm | 3.9 m/s14 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 61 % | 12 °C | 75 % | 0% | 0% | 18% | 68% | |
| 17:00
01:00
| dažďové prehánky | 21 °C 21 °C |
0,7 mm | 3.3 m/s12 km/h severný |
1013 hPa | 55 % | 11 °C | 64 % | 0% | 0% | 14% | 58% | |
| 18:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
19 °C 19 °C |
1,4 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 63 % | 11 °C | 74 % | 0% | 0% | 6% | 73% | |
| 19:00
03:00
| silný dážď | 17 °C 18 °C |
2,7 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 80 % | 13 °C | 87 % | 0% | 18% | 18% | 83% | |
| 20:00
04:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
0,8 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 92 % | 13 °C | 99 % | 0% | 0% | 96% | 83% | |
| 21:00
05:00
| slabé dažďové prehánky |
15 °C 16 °C |
0,2 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 94 % | 14 °C | 50 % | 0% | 0% | 10% | 44% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 94 % | 13 °C | 84 % | 0% | 0% | 14% | 82% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 95 % | 13 °C | 51 % | 0% | 0% | 41% | 18% | |
Colonia Santa Cecilia, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,9761; -99,1533
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 237
Nadmorská výška: 2247 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Apaxco, Apaxco de Ocampo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia Santa Cecilia, Mexiko. Predpoveď počasia Colonia Santa Cecilia.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia Santa Cecilia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Colonia Santa Cecilia
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Colonia Santa Cecilia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 19:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 19:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 20:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 20:30 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:54 | 23.05.2026 00:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |