Počasie Colonia Santa Cruz dnes
| 34 °C | 38 °C | 16:00 | |
| 30 °C | 36 °C | 18:00 | |
| 28 °C | 32 °C | 20:00 | |
| 27 °C | 32 °C | 22:00 |
východ slnka 05:48
západ slnka 18:51
PO HODINÁCH
západ slnka 18:51
Predpoveď počasia Colonia Santa Cruz 27. máj 2026
Cez deň oblačno. Najvyššia teplota 34 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm. V noci dažďové prehánky. Najnižšia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 4,3 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Colonia Santa Cruz, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 95 % | 22 °C | 90 % | 0% | 0% | 12% | 89% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 96 % | 22 °C | 78 % | 0% | 0% | 3% | 77% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 95 % | 22 °C | 47 % | 0% | 0% | 3% | 46% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 94 % | 21 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 95 % | 21 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
| 05:00
13:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 97 % | 21 °C | 52 % | 1% | 1% | 0% | 51% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 99 % | 21 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 90 % | 22 °C | 74 % | 0% | 0% | 0% | 74% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 81 % | 22 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 70 % | 22 °C | 86 % | 0% | 0% | 0% | 86% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 63 % | 22 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 56 % | 22 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 53 % | 22 °C | 66 % | 0% | 1% | 1% | 65% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 51 % | 22 °C | 85 % | 0% | 3% | 14% | 82% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 51 % | 22 °C | 79 % | 0% | 3% | 8% | 77% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 49 % | 21 °C | 87 % | 0% | 1% | 5% | 86% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 49 % | 21 °C | 75 % | 0% | 0% | 5% | 74% | |
| 17:00
01:00
| zamračené | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1005 hPa | 52 % | 21 °C | 94 % | 0% | 0% | 16% | 93% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 68 % | 23 °C | 95 % | 0% | 0% | 18% | 93% | |
| 19:00
03:00
| slabý dážď | 29 °C 34 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1007 hPa | 73 % | 23 °C | 95 % | 0% | 3% | 36% | 92% | |
| 20:00
04:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1008 hPa | 77 % | 23 °C | 94 % | 0% | 10% | 27% | 92% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1008 hPa | 78 % | 23 °C | 95 % | 0% | 0% | 4% | 95% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 78 % | 23 °C | 88 % | 0% | 0% | 3% | 88% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 80 % | 23 °C | 80 % | 0% | 1% | 2% | 79% | |
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 31 °C |
1,2 mm | 2.8 m/s10 km/h severozápadný |
1010 hPa | 84 % | 23 °C | 25 % | 0% | 1% | 1% | 23% | |
| 01:00
09:00
| silný dážď | 23 °C 27 °C |
2,6 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 93 % | 22 °C | 91 % | 0% | 55% | 58% | 39% | |
| 02:00
10:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
0,5 mm | 3.6 m/s13 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 98 % | 21 °C | 94 % | 7% | 40% | 31% | 86% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 97 % | 21 °C | 82 % | 0% | 0% | 6% | 80% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 97 % | 21 °C | 85 % | 0% | 0% | 7% | 85% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 98 % | 21 °C | 32 % | 0% | 0% | 11% | 25% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 98 % | 21 °C | 11 % | 0% | 0% | 1% | 10% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západný |
1010 hPa | 98 % | 23 °C | 8 % | 0% | 0% | 1% | 7% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 90 % | 23 °C | 14 % | 0% | 0% | 1% | 13% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 81 % | 23 °C | 36 % | 0% | 0% | 17% | 27% | |
| 10:00
18:00
| zamračené | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 68 % | 23 °C | 88 % | 0% | 0% | 76% | 53% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 59 % | 22 °C | 25 % | 0% | 0% | 11% | 15% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 50 % | 21 °C | 35 % | 0% | 0% | 1% | 34% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 45 % | 20 °C | 50 % | 0% | 0% | 11% | 44% | |
| 14:00
22:00
| slabé dažďové prehánky |
34 °C 37 °C |
0,2 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 44 % | 19 °C | 39 % | 0% | 0% | 15% | 28% | |
| 15:00
23:00
| slabé dažďové prehánky |
33 °C 35 °C |
0,1 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 42 % | 18 °C | 57 % | 0% | 0% | 30% | 39% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 48 % | 19 °C | 51 % | 0% | 0% | 2% | 50% | |
| 17:00
01:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 34 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1008 hPa | 58 % | 21 °C | 56 % | 0% | 3% | 2% | 53% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 28 °C 32 °C |
0,3 mm | 4.0 m/s14 km/h severný |
1009 hPa | 69 % | 21 °C | 92 % | 0% | 3% | 46% | 83% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 86 % | 22 °C | 57 % | 0% | 4% | 10% | 49% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 90 % | 22 °C | 62 % | 0% | 0% | 5% | 60% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1012 hPa | 93 % | 22 °C | 49 % | 0% | 0% | 0% | 49% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1012 hPa | 94 % | 22 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1012 hPa | 95 % | 22 °C | 14 % | 0% | 1% | 0% | 12% | |
Colonia Santa Cruz, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,9306; -95,6128
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 48
Nadmorská výška: 697 m
Administratívna časť:
- Estado de Oaxaca, Oaxaca, Oaxaca
- Santiago Ixcuintepec, Santiago Ixcuintepec
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia Santa Cruz, Mexiko. Predpoveď počasia Colonia Santa Cruz.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia Santa Cruz dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Colonia Santa Cruz
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Colonia Santa Cruz
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:48 | 18:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:19 | 13:02 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:24 | 19:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:57 | 19:42 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:28 | 20:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 15:09 | 27.05.2026 03:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |