Počasie Colonia Vicente Guerrero dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Colonia Vicente Guerrero na 10 dní.
Piatok 1. máj
30 / 22°C
| 0.0 mm | 32 km/h |
| 26 °C | 23 °C | 00:00 | |
| 22 °C | 20 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 26 °C | 18:00 |
východ slnka 06:20
západ slnka 19:36
PO HODINÁCH
západ slnka 19:36
|
|
Predpoveď počasia Colonia Vicente Guerrero, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1006 hPa | 21 % | 1 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 34 % | 5 °C | 87 % | 0% | 0% | 67% | 66% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 9.0 m/s32 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 19 % | 4 °C | 30 % | 0% | 0% | 30% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 30 °C 26 °C |
0,0 mm | 8.6 m/s31 km/h západojuhozápadný |
1002 hPa | 9 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1010 hPa | 29 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 66 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 32 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 19 % | 1 °C | 9 % | 0% | 0% | 9% | 0% | |
Colonia Vicente Guerrero, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 28,0339; -105,3153
Časová zóna: America / Chihuahua
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 996
Nadmorská výška: 1217 m
Administratívna časť:
- Estado de Chihuahua, Chihuahua, Chihuahua
- Saucillo, Saucillo, Chihuahua
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia Vicente Guerrero, Mexiko. Predpoveď počasia Colonia Vicente Guerrero.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia Vicente Guerrero dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Colonia Vicente Guerrero
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 19:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:58 | 13:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:55 | 20:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:26 | 20:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:56 | 21:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:59 | 01.05.2026 06:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |