Počasie Comunidad la Jarochita dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Comunidad la Jarochita na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
27 / 17°C
| 1.1 mm | 8 km/h |
| 19 °C | 22 °C | 00:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 06:00 | |
| 27 °C | 29 °C | 12:00 | |
| 22 °C | 26 °C | 18:00 |
východ slnka 05:53
západ slnka 18:58
PO HODINÁCH
západ slnka 18:58
|
|
Predpoveď počasia Comunidad la Jarochita, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 96 % | 18 °C | 21 % | 0% | 12% | 0% | 9% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 88 % | 15 °C | 48 % | 0% | 46% | 2% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 27 °C 29 °C |
1,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 56 % | 17 °C | 50 % | 0% | 3% | 6% | 46% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,1 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1015 hPa | 86 % | 19 °C | 63 % | 0% | 10% | 10% | 56% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 96 % | 17 °C | 10 % | 0% | 6% | 3% | 0% | |
| 06:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
17 °C 18 °C |
0,5 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 80 % | 13 °C | 8 % | 0% | 7% | 2% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 28 °C |
0,5 mm | 0.1 m/s0 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 65 % | 18 °C | 51 % | 0% | 7% | 17% | 35% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 71 % | 18 °C | 85 % | 0% | 0% | 42% | 78% | |
Comunidad la Jarochita, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,7106; -97,3369
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 56
Nadmorská výška: 2146 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Acultzingo, Acultzingo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Comunidad la Jarochita, Mexiko. Predpoveď počasia Comunidad la Jarochita.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Comunidad la Jarochita dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Comunidad la Jarochita
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:53 | 18:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:25 | 13:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:29 | 19:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 19:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 20:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:48 | 22.05.2026 00:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |