Počasie Corral de Piedra dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Corral de Piedra na 10 dní.
Sobota 23. máj
34 / 26°C
| 2.1 mm | 10 km/h |
| 28 °C | 34 °C | 00:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 06:00 | |
| 34 °C | 40 °C | 12:00 | |
| 32 °C | 38 °C | 18:00 |
východ slnka 05:49
západ slnka 18:54
PO HODINÁCH
západ slnka 18:54
|
|
Predpoveď počasia Corral de Piedra, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 28 °C 35 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 86 % | 25 °C | 30 % | 0% | 0% | 0% | 30% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 26 °C 32 °C |
0,1 mm | 0.8 m/s3 km/h západný |
1009 hPa | 95 % | 24 °C | 16 % | 0% | 0% | 4% | 11% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 34 °C 39 °C |
1,7 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1010 hPa | 57 % | 24 °C | 99 % | 0% | 9% | 1% | 99% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 32 °C 38 °C |
0,3 mm | 0.5 m/s2 km/h západný |
1008 hPa | 64 % | 24 °C | 97 % | 0% | 0% | 4% | 97% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 27 °C 34 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 94 % | 25 °C | 88 % | 0% | 0% | 18% | 87% | |
| 06:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 32 °C |
10,3 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 95 % | 25 °C | 84 % | 0% | 10% | 0% | 82% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1012 hPa | 69 % | 24 °C | 74 % | 0% | 18% | 7% | 68% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 32 °C 38 °C |
0,2 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1008 hPa | 66 % | 24 °C | 82 % | 0% | 0% | 2% | 82% | |
Corral de Piedra, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,2453; -96,3056
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 066
Nadmorská výška: 61 m
Administratívna časť:
- Estado de Oaxaca, Oaxaca, Oaxaca
- San Miguel Soyaltepec, Isla Soyaltepec
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Corral de Piedra, Mexiko. Predpoveď počasia Corral de Piedra.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Corral de Piedra dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Corral de Piedra
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:49 | 18:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:22 | 13:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:25 | 19:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 19:46 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 20:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:45 | 23.05.2026 00:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |