Počasie Cuajinicuilapa pozajtra
Predpoveď počasia Cuajinicuilapa 28. apríl 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 31 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 23 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cuajinicuilapa, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1011 hPa | 80 % | 22 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 88 % | 22 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 36 °C 40 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 41 % | 20 °C | 5 % | 0% | 3% | 3% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 50 % | 19 °C | 6 % | 0% | 0% | 3% | 3% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 86 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 93 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 38 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 59 % | 21 °C | 4 % | 0% | 0% | 1% | 3% | |
Cuajinicuilapa, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,4735; -98,4139
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 10 282
Nadmorská výška: 53 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- Cuajinicuilapa, Cuajinicuilapa
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cuajinicuilapa, Mexiko. Predpoveď počasia Cuajinicuilapa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cuajinicuilapa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cuajinicuilapa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 18:52 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 12:42 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:47 | 19:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:21 | 19:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:54 | 20:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:44 | 28.04.2026 04:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |