Počasie Cuautlazingo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cuautlazingo na 10 dní.
Utorok 28. apríl
29 / 13°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Cuautlazingo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 52 % | 7 °C | 19 % | 0% | 0% | 2% | 19% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 59 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1016 hPa | 66 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 72 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1016 hPa | 71 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1016 hPa | 69 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1017 hPa | 69 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1018 hPa | 61 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 45 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 31 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 22 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 19 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 14 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 17 % | 0 °C | 26 % | 0% | 0% | 0% | 26% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 59 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1016 hPa | 76 % | 8 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 15 % | 0 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 14 % | -2 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
Cuautlazingo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,6941; -98,7839
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 3 428
Nadmorská výška: 2331 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Otumba, Otumba de Gómez Farías
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cuautlazingo, Mexiko. Predpoveď počasia Cuautlazingo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cuautlazingo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cuautlazingo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 18:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 12:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 19:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 19:47 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 20:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:46 | 28.04.2026 04:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |