Počasie Cuichat dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cuichat na 10 dní.
Piatok 1. máj
27 / 18°C
| 2.6 mm | 10 km/h |
| 18 °C | 16 °C | 00:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 06:00 | |
| 27 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 23 °C | 25 °C | 18:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 18:53
PO HODINÁCH
západ slnka 18:53
|
|
Predpoveď počasia Cuichat, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 37 % | 3 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,3 mm | 4.2 m/s15 km/h južný |
1010 hPa | 56 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 27 °C 27 °C |
2,3 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1011 hPa | 42 % | 13 °C | 95 % | 0% | 0% | 43% | 91% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severozápadný |
1010 hPa | 67 % | 16 °C | 100 % | 0% | 1% | 15% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h južný |
1011 hPa | 51 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 85% | 100% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,2 mm | 4.8 m/s17 km/h južný |
1010 hPa | 56 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 25 °C |
0,7 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1014 hPa | 53 % | 14 °C | 46 % | 0% | 5% | 22% | 32% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 21 °C 23 °C |
0,8 mm | 0.5 m/s2 km/h západný |
1013 hPa | 76 % | 16 °C | 99 % | 0% | 0% | 85% | 99% | |
Cuichat, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,0083; -97,5111
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 215
Nadmorská výška: 974 m
Administratívna časť:
- Estado de Puebla, Puebla
- Cuetzalan del Progreso, Cuetzalán del Progreso
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cuichat, Mexiko. Predpoveď počasia Cuichat.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cuichat dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cuichat
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 18:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:27 | 12:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 19:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:14 | 01.05.2026 05:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |