Počasie Cumuato dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cumuato na 10 dní.
Pondelok 25. máj
30 / 16°C
| 0.8 mm | 10 km/h |
| 22 °C | 23 °C | 00:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 06:00 | |
| 28 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 27 °C | 18:00 |
východ slnka 06:10
západ slnka 19:24
PO HODINÁCH
západ slnka 19:24
|
|
Predpoveď počasia Cumuato, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| slabý dážď | 22 °C 24 °C |
0,8 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1013 hPa | 70 % | 15 °C | 96 % | 0% | 0% | 2% | 96% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 97 % | 15 °C | 32 % | 0% | 3% | 4% | 26% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 36 % | 11 °C | 90 % | 0% | 0% | 35% | 83% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 19 % | 4 °C | 70 % | 0% | 0% | 0% | 69% | |
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 71 % | 15 °C | 88 % | 0% | 0% | 0% | 88% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 92 % | 15 °C | 9 % | 0% | 0% | 1% | 7% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1011 hPa | 37 % | 12 °C | 32 % | 0% | 0% | 17% | 18% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 28 % | 9 °C | 27 % | 0% | 0% | 8% | 20% | |
Cumuato, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,2572; -102,5906
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 252
Nadmorská výška: 1552 m
Administratívna časť:
- Estado de Michoacán de Ocampo, Morelia, Michoacán
- Briseñas, Briseñas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cumuato, Mexiko. Predpoveď počasia Cumuato.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cumuato dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cumuato
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 19:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:47 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 19:48 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 20:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:48 | 20:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 13:58 | 25.05.2026 02:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |