Počasie Cuto del Porvenir dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cuto del Porvenir na 10 dní.
Sobota 23. máj
27 / 14°C
| 1.4 mm | 3 km/h |
| 18 °C | 19 °C | 00:00 | |
| 14 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 27 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 23 °C | 23 °C | 18:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 19:16
PO HODINÁCH
západ slnka 19:16
|
|
Predpoveď počasia Cuto del Porvenir, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 84 % | 14 °C | 86 % | 0% | 0% | 14% | 84% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1016 hPa | 96 % | 13 °C | 22 % | 0% | 0% | 0% | 22% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 27 °C |
0,6 mm | 0.7 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 36 % | 10 °C | 75 % | 0% | 3% | 14% | 70% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 23 °C |
0,8 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 46 % | 11 °C | 85 % | 0% | 0% | 14% | 82% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,3 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1019 hPa | 84 % | 14 °C | 93 % | 0% | 11% | 50% | 85% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 94 % | 13 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 63% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 27 °C 27 °C |
3,3 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 37 % | 11 °C | 92 % | 0% | 6% | 20% | 89% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1012 hPa | 52 % | 13 °C | 92 % | 0% | 0% | 6% | 91% | |
Cuto del Porvenir, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,8698; -101,1434
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 4 147
Nadmorská výška: 1907 m
Administratívna časť:
- Estado de Michoacán de Ocampo, Morelia, Michoacán
- Tarímbaro, Tarímbaro
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cuto del Porvenir, Mexiko. Predpoveď počasia Cuto del Porvenir.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cuto del Porvenir dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cuto del Porvenir
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 19:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:41 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 19:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 20:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 20:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:03 | 23.05.2026 01:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |