Počasie Delicias I týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Delicias I na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
36 / 23°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 26 °C | 28 °C | 00:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 06:00 | |
| 36 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 36 °C | 36 °C | 18:00 |
východ slnka 05:36
západ slnka 18:22
PO HODINÁCH
západ slnka 18:22
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Delicias I, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 61 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 86 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 36 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 31 % | 16 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 36 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 24 % | 12 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 67 % | 20 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 87 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 37 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 28 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 36 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 25 % | 12 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
Delicias I, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,8642; -90,4939
Časová zóna: America / Merida
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 47
Nadmorská výška: 82 m
Administratívna časť:
- Estado de Campeche, Campeche, Campeche
- Candelaria, Benito Juárez, Campeche
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Delicias I, Mexiko. Predpoveď počasia Delicias I.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Delicias I dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Delicias I
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:36 | 18:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:59 | 12:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:13 | 18:45 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:47 | 19:11 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:20 | 19:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:02 | 29.04.2026 04:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |